"> نرم افزار چند زبانه / نرم افزار حسابداری و بازرگانی سیوا 

نرم افزار چند زبانه

نرم افزارحسابداری دو زبانه

 

نرم فزار چند زبانه حسابداری و بازرگانی سیوا

حضور هوشمند در بازارهای بین المللی و تجارت در کشورهای مختلف به صورت  ارائه خدمات و محصولات در خارج از کشور مستلزم نظارت واحد بر روی فعالیت های انجام شده در این کشورها می‌باشد . اهمیت این موضوع نیاز به زیر ساخت‌های نرم افزاری مالی و بارگانی منطبق با شرایط کشور مقصد و وجود نرم افزار توانمند در مدیریت تنوع ارزهای مبادله شده برای کلیه فعالیت های خرید ، فروش مالی و لجستیک را بسیار ضروری می کند.
از طرفی استفاده از نرم افزارهای موجود در کشور مقصد به دلیل عدم آشنایی و احاطه کامل مدیران و سرمایه گذاران به اینگونه نرم افزارها دارای ریسک بالا بوده و تهیه چنین نرم افزارهایی هزینه بسیار بالایی را به مجموعه تحمیل می کند این موضوع در صورتی که مدیران و کارشناسان دارای تنوع زبان باشند و یا برخی از مدیران ، کارشناسان ، حسابداران و دیگر افراد مؤثر در شرکت احاطه کافی به زبان انگلیسی نداشته باشند امر نظارت ، کنترل و هدایت شرکت را با مشکل جدی روبرو خواهد نمود.
در چنین شرایطی هوشمندانه ترین انتخاب ، تهیه نرم افزار چندزبانه جامعی می باشد که زبانهای مختلف را تحت پوشش قرارداده و هرکاربر قادر باشد با زبان مطلوب خود از نرم افزار استفاده نماید.

 

خصوصیات ارزشمند نرم افزار چند زبانه سیوا :

 •    نسخه چند زبانه سیوا شامل نرم افزارهای خرید ، فروش ، انبار ، حسابداری ، خزانه داری ، حقوق و دستمزد ، تولید و قیمت تمام شده و مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) و دیگر نرم افزارهای جانبی می باشد .
 •    کلیه نرم‌افزارها  بر اساس استانداردهای بین المللی و بر پایه ربع قرن تجارب متخصصین جهت پاسخگویی به نیازهای تجارت خارج از کشور طراحی و ارائه گردیده است .
 •    ترجمه سیوا بصورت کاملأ علمی و مبتنی بر اصطلاحات و کلمات تخصصی در بخش های مالی ، بازرگانی، حسابداری و اداری توسط متخصصین مالی و بازرگانی در هر زبان که احاطه کامل به این اصطلاحات دارند انجام شده که در نتیجه آن تعامل سیوا و امکانات موجود بصورت مطلوب با کاربران خارج از کشور برقرار می گردد.
 •   کلیه اطلاعات پایه مانند طبقه بندی و کدینگ حسابها و دیگر داده های پایه مورد نیاز در سیوا بصورت تخصصی ترجمه شده و در هنگام نصب سیوا در نرم افزار قرارداده خواهد شد و بدین ترتیب کاربران نیاز به ترجمه اینگونه داده ها ندارند.
 •   نرم افزار سیوا مجهز به زیر سیستم ارزی بسیار پیشرفته می باشد که توسط آن قادر خواهید بود هرنوع فعالیت را براساس ارز پایه و ارز دوم ثبت و نگهداری نمایید و با این امکان ویژه شما می توانید تمامی فعالیتهای روزمره خود شامل خرید ، فروش ، دریافت ، پرداخت و غیره را با ارز پایه ثبت نموده و معادل ارز دوم آن را مشاهده نمایید و یا این عملیات را با ارز دوم ثبت و معادل ارز پایه آن را مشاهده نمائید .برای اطلاع از مشخصات زیر سیستم ارزی اینجا کلیک کنید.

 

برخی از امکانات سیوا :

 •   امکان محاسبه و ثبت اتوماتیک مالیات بر ارزش افزوده (VAT) در هنگام ثبت عملیات خرید، فروش و پرداخت هزینه ها بر اساس قوانین کشور مورد نظر در نرم افزار وجود دارد.
 •   امکان چاپ صورتحساب فروش و دیگر فرم ها موجود در سیوا با رعایت کلیه الزامات قانونی و مالیاتی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی می باشد.
 •   ثبت دریافت و پرداخت به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی می باشد.
 •   رابط های کاربری ، فرم ها ، گزارش ها و دیگر بخش های سیوا بر اساس زبان مورد استفاده هر کاربر بصورت چپ به راست و یا راست به چپ و کاملأ هوشمند چیدمان و نمایش داده می شود.
 •   هرکاربر می تواند با فشار دادن یک دکمه زبان نرم افزار را تغییر داده و کلیه رابطه های کاربری و گزارش های خود را به زبان انتخاب شده مشاهده نماید.
 •   مدیر نرم افزار قادر خواهد بود زبان های قابل استفاده هر کاربر را تعیین نماید.
   

نسخه چند زبانه سیوا به چه کسانی پیشنهاد میشود :

چنانچه شما خود را عضو یکی از گروه های زیر می دانید نرم افزار سیوا به شما پیشنهاد می گردد:

 •  اگر نیاز به یک نرم افزار جامع و یکپارچه چند زبانه برای کلیه فرایندهای سازمان شامل نرم افزارهای خرید ، فروش ، انبار ، حسابداری ، خزانه داری ، حقوق و دستمزد ، تولید و قیمت تمام شده و مدیریت ارتباط با مشتریان دارید.
 •  اگر اقدام به سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، افتتاح فروشگاه و یا هرنوع بنگاه اقتصادی در خارج از کشور نموده اید و احتیاج به نرم افزاری دارید که کاربران ، کارکنان و دیگر افراد بومی مرتبط با تجارت شما بتوانند براحتی با زبان مورد نظر خود از آن استفاده نمایند.
 •  اگر فرایند تجاری شما غیر متمرکز بوده و دارای شعب ، نمایندگی ها و فروشگاهای متعدد در کشور های مختلف هستید و قصد کنترل و نظارت زیر مجموعه های خود از راه دور بصورت تفکیکی و تلفیقی را دارید.
 •  اگر سرمایه گذاران و شرکاء غیر ایرانی شما نیاز به دسترسی به اطلاعات ثبت شده در نرم افزار با زبان غیر فارسی دارند اما کاربران اجرائی شما صرفأ توانایی کار با نرم افزار به زبان فارسی را دارا می باشند.
 •  اگر بخشی از فعالیتهای شما مانند تولید ، خرید و تأمین کالا و محصولات در یک کشور و بخش دیگر آن مانند بازاریابی و فروش در کشور دیگر و با زبان دیگر انجام می گردد.
 •  اگر در تجارت خود به دلیل عدم تمرکز فعالیت ها در یک کشور دارای تنوع ارز می باشید به نحوی که برخی از مراودات مالی مانند خرید محصول با یک ارز و برخی دیگر از فعالیت ها با ارز دیگر انجام می پذیرد.
 •  اگر نرم افزارهای خارجی متداول پاسخگوی بخشی از فعالیت های خاص و منحصر بفرد شما نیستند و نیاز به یک نرم افزار بین المللی دارید که توانایی گسترش و تامین نیازهای اختصاصی شما از طریق مادول های اختصاصی را داشته باشد.

اگر در جستجوی یک نرم افزار جامع بین المللی هستید نرم افزار چند زبانه حسابداری و بازرگانی سیوا با پشتوانه بیش از 25 سال تجربه در شرکتهای تجارت بین الملل و امکانات منحصر بفرد را به شما پیشنهاد می کنیم .
هم اینک با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
شماره تماس و ارتباط  در شبکه های اجتماعی : 0717 197 901 98+

 

 

نرم افزار چند زبانه