"> اولین همایش مدیریت عالی تجارت و کسب وکار / نرم افزار حسابداری و بازرگانی سیوا 
مالی و بازرگانی اداری

اولین همایش مدیریت عالی تجارت و کسب وکار

عکس خبر: 
خلاصه خبر: 
مدیران برتر در قالب همایش مدیران الماس در مجموعه سیتی سنتر اصفهان گرد هم آمدند تا با فنون و روش های جدید تجارت آشنا شوند.

در این بین نیز سیوا به عنوان یکی از برند های مطرح در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری و بازاریابی حضوری پررنگ داشت و در کنار برند های مطرح دیگر یکی از اسپانسر های این همایش بزرگ بود.
 ابتدای مراسم با پخش تیزر معرفی هر کدام از اسپانسر ها آغاز گردید که مورد استقبال شرکت کنندگان  قرار گرفت.
سخنران ابتدایی همایش جناب آقای مسعود صرامی، مدیریت مجموعه اصفهان سیتی سنتر در موضوع کسب و کار موفق و همچنین علل موفقیت مجموعه سیتی سنتر به سخنرانی و ارئه تجارب خود به شرکت کنندگان پرداختند.
سخنران دوم همایش جناب دکتر محمود محمدیان ، دکتری تخصصی مدیریت بازاریابی و عضو هییت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در موضوع جسارت در بازریابی به سخنرانی پرداختند.
سخنران دیگر استاد حسین طاهری، کارشناس برنامه های اقتصادی صدا و سیما از 14 سال تجربه خود در زمینه کپی رایتینگ در تبلیغات در جمع مدیران به سخنرانی پرداختند.
دیگر سخنران مطرح این همایش دکتر احد حیدری، نویسنده کتاب "به من میگن کاپیتان فروش" و "به من میگن فروشنده" و همچنین  b2bمشاور و مربی فروش شرکت های بزرگ ایرانی از جمله: گلرنگ،کاله،سن ایچ،کاسترول و ... میباشند که در موضوع فروش سازمانی
مطالب مفید و ارزشمندی فرمودند.
سخنران آخر همایش جناب مهندس سعید وفایی کارشناس ارشد مدیریت و کارشناس برنامه های صدا و سیما در خصوص فنون مذاکرات تجاری به سخنرانی پرداختند.
در این بین شرکت کنندگان در بخش جانبی سالن به بازدید از غرفه سیوا پرداختند که با استقبال گسترده همراه بود.
و در پایان این همایش نیز از سخنرانان، اسپانسر ها و جناب مهندس رفیعیان مدیرعامل شرکت فن آوران اطلاعات سوشیانس با اهداء یادبودی تقدیر و تشکر به عمل امد.